Studium – Roczne Zaawansowane w Poznaniu
Grafiki, Concept Artu, Fotografii, Produkcji Gier Komputerowych


Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Drzwi Otwarte

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.

Sowa-edu Szkoła Sztuk Pięknych

O Nas

Oferujemy 5 specjalizacji oraz wiele kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży , dorosłych. Znajdź proszę specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.

KRÓTKI OPIS


Studium skierowane jest do osób, które mają opanowane podstawy w każdej z poniżej proponowanych specjalizacji, ale czują potrzebę dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Nauka zaawansowana w studium rocznym  ma na celu zaspokojenie potrzeb i ambicji głównie tej  grupy osób, które chcą zbudować własne portfolio, potrzebne, by w sposób profesjonalny móc aplikować do firm, instytucji lub jest potrzebne do egzaminów wstępnych, do szkół artystycznych. Również dla tych,  którzy  poszukują  własną drogę twórczą i pasje:)
Z nami odnajdziesz swoją kreatywność poprzez tworzenie projektów, tworzenie portfolio z charakterystyczną dla siebie nutą.
Zobacz też propozycje SZKOŁY

Czego możesz oczekiwać w Studiu Rocznym Zaawansowanym

 GRAFIKI

Po ukończeniu roku nauki (2 semestry) otrzymujesz Certyfikat ukończenia Rocznego Studium Zaawansowanego. Zgłębisz  w stopniu zaawansowanym wiedzę sztuki projektowania graficznego i umiejętność w obsłudze programów Illustrator i Photoshop. Ponadto nabędziesz umiejętności w dziedzinie animacji reklamowej (After Effects) i stworzysz portfolio projektanta w wersji papierowej i elektronicznej.

 FOTOGRAFII  

Osoba po ukończeniu roku nauki (2 semestry) otrzymuje Certyfikat ukończenia Rocznego Studium Zaawansowanego. Podczas roku nauki zgłębisz fotografię pod względem warsztatowym, jak i artystycznym, uzupełniając umiejętności w stopniu zaawansowanym w fotografii portretu, krajobrazu, fotoreportażu, fotografii kreacyjnej i reklamowej. Nabędziesz również zaawansowany warsztat w technikach foto (studio + światło) oraz  filmu video (motion graphic).

 CONCEPT ARTU

Student po roku nauki (2 semestry) otrzymuje Certyfikat ukończenia Rocznego Studium Zaawansowanego, zdobywając umiejętności w stopniu zaawansowanym, w obsłudze programów Photoshop, Blender (animacja). Jak również zaawansowane umiejętności w dziedzinie  tworzenia grafiki koncepcyjnej (digital painting).

PRODUKCJI GIER

Kończąc rok  nauki (2 semestry) otrzymujesz Certyfikat ukończenia Rocznego Studium Zaawansowanego, zdobywając umiejętności w stopniu zaawansowanym, w obsłudze programów Photoshop 2D, Blender 3D i Unity. Nabędziesz również zaawansowane umiejętności w tworzeniu i produkcji gier komputerowych.

– Studenci szkoły mają możliwość (bezpłatnego) dokształcania się na dodatkowych kursach oraz otrzymania zaświadczenie uprawniającego  do zniżki studenckiej na programy Adobe

Nauka wymaga od studentów czasu i zaangażowania. Dlatego, oprócz obecności na zajęciach, będziesz musiał/a poświęcić wiele czasu i zdolności do samodzielnego studiowania poza szkołą, aby zrealizować cele programu.

WYBIERZ SPECJALIZACJE  


Portfolio Projektanta Bartosz Kaczmarek.

Grafika

Studium skierowane jest do osób, które mają opanowane podstawowe umiejętności posługiwania się programami Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator oraz znają w stopniu podstawowym projektowanie graficzne i Typografię.
PROGRAM & REKRUTACJA
91Maćkowiak

Fotografia

Chcesz poszerzyć wiedzę, kreatywność i umiejętności praktyczne związane z fotografią i montażem video ? Masz ogromną szansę rozwinąć skrzydła pod okiem naszych artystów-wykładowców, którzy łączą swoją wiedzę akademicką z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.
PROGRAM & REKRUTACJA
Alex Sharko face

Concept Art

Studium roczne zaawansowane jest dla osób znających podstawy painting digital i grafikę 3D z umiejętnością posługiwania się programami Photoshop i Blender w stopniu podstawowym.
PROGRAM & REKRUTACJA
Alicja Siemiatkowska -p12

Produkcja Gier Komputerowych

Znasz podstawy programu Unitu, Blender (3D) i Photoshopa (2D) ? To super! Możesz z nami kreować i produkować gry w stopniu zaawansowanym.
PROGRAM & REKRUTACJA

WYDARZENIA SZKOŁY


CIEKAWE KURSY DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI

KURS FILMOWANIA

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się realizować krótkie i dłuższe formy video i animacji oraz montażu video za pomocą programów komputerowych.

GRY KOMPUTEROWE

Tworzenie gier skierowane jest do osób, które chcą poznać nowoczesne technologie projektowania gier.
Uczymy wyłącznie najnowszych rozwiązań w oparciu o współczesną wiedzę naszych wykładowców

RYSOWANIE NA TABLECIE

Umożliwiamy uczestnikom zajęć doskonalenie umiejętności rysowania za pomocą tabletu graficznego i programu SketchBook.
Kurs ten jest dla dzieci i młodzieży, chcących w przyszłości projektować, rysować i rozwijać się w kierunku szeroko pojętej grafiki.

KURSY RYSUNKU WAKACYJNE

6. dniowy plener rysunku i malarstwa dla dorosłych i młodzieży oferujemy k/Szklarskiej Poręby.
5. dniowy kurs rysunku tradycyjnego i cyfrowego dla dzieci i młodzieży planujemy w pracowniach szkoły.
Dla dzieci dodatkowo będzie nauka angielskiego poprzez gry, quizy, konkury.

CONCEPT ART

Proponujemy jedne z pierwszych w Europie, kompleksowe zajęcia Concept art-u, nie tylko dla dorosłych!
Kursy rysunku cyfrowego polecamy również młodzieży i dzieciom od 12 lat. Zajęcia te pozwolą połączyć ich pasje artystyczne z nowoczesnymi technikami komputerowymi.

REKRUTACJA DO STUDIUM ROCZNEGO


Wysokość czesnego w roku szkolnym 2020/2021

4100 PLN

opłata do wyboru:
2 raty po 2080 PLN lub
9 rat po 469 PLN  lub
11 rat po 395 PLN jest możliwe, wtedy należy rozpocząć płatność za naukę od miesiąca sierpnia.
Opłata rekrutacyjna 400 PLN.

 Naszym studentom zapewniamy również:

– zaświadczenie o kontynuacji nauki (dla ZUS)
– dyplom i świadectwo ukończenia Studium w języku polskim i angielskim
– przeglądy/egzaminy semestralne.

 Wymagane dokumenty:

– wypełniony formularz zgłoszeniowy (poniżej) i jedną fotografię (4,5×6,5cm)
Pamiętaj, przychodząc podpisać umowę, zabierz ze sobą  dowód osobisty (do wglądu), świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz opłatę wpisową lub kserokopie dowodu wniesienia opłaty wpisowej na konto szkoły.

 WAŻNE INFO DLA STUDENTÓW

Nauka trwa jeden rok.
Zjazdy odbywają się w co drugi tydzień, w wybrane weekendy i trwają od października do połowy czerwca.
Wymagane jest portfolio oraz rozmowa kwalifikacyjna

Wystawiamy zaświadczenia uprawniające do zniżki studenckiej na programy Adobe.  Ponadto dla studentów szkoły i studium spoza kraju oferujemy kurs języka polskiego dla obcokrajowców  www.sowa-lingua.pl

Uwaga

Wysokość opłaty za naukę może wzrosnąć w przyszłych latach dla nowych i stałych studentów, zgodnie z inflacyjną kwotą ustaloną przez rząd.

Ważne info

Biuro szkoły czynne od 1. września do 15. czerwca (pon.- pt. godz. 15.30- 18.00)
Podczas wakacji proszę umawiać się na spotkanie w biurze telefonicznie lub mailowo

Adres /Konto szkoły

Szkoła Sztuk Pięknych Sowa-edu
ul. Kasprzaka 22a, 60-237 Poznań
Santander: 08 1090 1346 0000 0001 0416 4480

Email

szkola@sowa-edu.pl

Telefon

61 865 38 47 lub 608 069 935

ZAPISZ SIĘ


Wypełnij Formularz rekrutacyjny

Proszę pamiętaj, że podczas wakacji na spotkanie rekrutacyjne umawiasz się mailowo lub telefonicznie

Raty:

Szkoła:

Studium zaawansowane:

Specjalizacja:

 Zadaj pytanie

.
.

 PRACE DYPLOMOWE NASZYCH STUDENTÓW


 FOTOGRAFIE WYKONANE PRZEZ MARTĘ ANDRZEJEWSKĄ


POMYSŁY STUDENTÓW Z GRAFIKI WYKONANE W PRACOWNI PHOTOSHOPA


PRACE Z CONCEPT ARTU