Studium – Roczne Zaawansowane w Poznaniu
Grafiki, Concept Artu, Fotografii

Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Drzwi Otwarte

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.

Sowa-edu Szkoła Sztuk Pięknych

O Nas

Oferujemy 5 specjalizacji oraz wiele kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży , dorosłych. Znajdź proszę specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.


KRÓTKI OPIS

Studium roczne skierowane jest do osób, które chcą w stopniu zaawansowanym:
– zagłębić wiedzę sztuki  projektowania graficznego oraz umiejętności posługiwania się programami Adobe potrzebnymi do tworzenia projektów graficznych – Graficy.
– rozwinąć w stopniu zaawansowanym umiejętności kreatywne i techniczne w fotografowaniu i poznać podstawy montażu video oraz rozwoju zawodowego, który obejmuje sztukę, dokument i praktykę – Fotografowie.
– poszerzyć umiejętności stworzenia oryginalnego i indywidualnego projektu-konceptu umieszczonego w swoim portfolio artystycznym – Concept artyści.

Studium ma na celu zaspokojenie potrzeb i ambicji głównie tej  grupy studentów, którzy chcą zbudować własne portfolio, potrzebne, by w sposób profesjonalny móc aplikować do firm, instytucji lub potrzebne do egzaminów wstępnych do szkół artystycznych oraz dla tych,  którzy  poszukują  własną drogę twórczą i pasje. Z nami odnajdziesz swoją kreatywność poprzez tworzenie projektów, tworzenie portfolio z charakterystyczną dla siebie nutą.
zobacz też propozycje szkoły sowa-edu.pl

Czego możesz oczekiwać w Studiu Rocznym Zaawansowanym

 GRAFIKI
Po ukończeniu roku nauki (2 semestry) otrzymujesz świadectwo i Certyfikat ukończenia Rocznego Studium Zaawansowanego, zdobywając umiejętności w stopniu zaawansowanym, w obsłudze programów Illustrator, Photoshop oraz dodatkowe umiejętności w dziedzinie  animacji reklamowej (After Effects). Jak również stworzenie portfolio projektanta w wersji papierowej i na stronie www.

 CONCEPT ARTU

Osoba po ukończeniu roku nauki (2 semestry) otrzymuje świadectwo i Certyfikat ukończenia Rocznego Studium Zaawansowanego, zdobywając umiejętności w stopniu zaawansowanym, w obsłudze programów Photoshop, Blender (animacja) oraz dodatkowe umiejętności w dziedzinie  grafiki koncepcyjnej.

 FOTOGRAFII  

Student po ukończeniu roku nauki (2 semestry) otrzymuje świadectwo i Certyfikat ukończenia Rocznego Studium Zaawansowanego, zdobywając umiejętności w stopniu zaawansowanym, w dziedzinie fotografii  portretu, fotografii streetowej i technik foto (studio + światło) oraz podstaw filmu video (motion graphic).

– Studenci szkoły mają możliwość (bezpłatnego) dokształcania się na dodatkowych kursach oraz otrzymania zaświadczenie uprawniającego  do zniżki studenckiej na programy Adobe

Nauka wymaga od studentów czasu i zaangażowania. Dlatego, oprócz obecności na zajęciach, będziesz musiał/a poświęcić wiele czasu i zdolności do samodzielnego studiowania poza szkołą, aby zrealizować cele programu.


WYBIERZ SPECJALIZACJE  

zajęcia Adobe InDesign

Grafika

Studium skierowane jest do osób, które mają opanowane podstawowe umiejętności posługiwania się programami Adobe Photoshop, InDesign i Illustrator i typografii i chcą zgłębić w stopniu zaawansowanym wiedzę projektowania graficznego, umiejętności posługiwania się programami Adobe w/w oraz programami potrzebnymi do tworzenia www i animacji reklamowej.
PROGRAM & REKRUTACJA
Paulina Stryba.

Concept Art

Studium roczne zaawansowane jest dla osób znających podstawy painting digital i grafiki 3D z umiejętnością posługiwania się programami Photoshop i Blender w stopniu podstawowym.
PROGRAM & REKRUTACJA
plener Iroku

Fotografia

Roczne Studium skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć wiedzę i umiejętności praktyczne związane z fotografią i montażem video podczas warsztatów, ćwiczeń i plenerów. Masz ogromną szansę rozwijać się w dziedzinie fotografii pod okiem wykładowców, którzy łączą swoją wiedzę akademicką z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.
PROGRAM & REKRUTACJA

WYDARZENIA SZKOŁY

CIEKAWE ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI

Concept Art (PAINTING DIGITAL)

Proponujemy jedne z pierwszych w Europie, kompleksowe zajęcia Concept art-u, nie tylko dla dorosłych!
Zajęcia dla dzieci pozwolą połączyć ich pasje artystyczne z nowoczesnymi technikami komputerowymi.

PRODUKCJA GIER KOMPUTEROWYCH

Tworzenie gier komputerowych przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać nowoczesne technologie projektowania gier.
Uczymy wyłącznie najnowszych rozwiązań w oparciu o współczesną wiedzę naszych wykładowców

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Umożliwiamy naszym uczestnikom zajęć rozwijanie umiejętności projektowania - rysowania za pomocą tabletu graficznego. Kurs skierowany jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży.


REKRUTACJA DO STUDIUM ROCZNEGO

Wysokość czesnego za studium ustalono za rok 2020/2021

4100 PLN

opłata do wyboru:
2 raty po 2080 PLN lub
9 rat po 469 PLN  lub
11 rat po 395 PLN jest możliwe, wtedy należy rozpocząć płatność za szkołę od miesiąca sierpnia.
Opłata rekrutacyjna 400 PLN.

 Opłata za naukę zawiera również:

– zaświadczenie o kontynuacji nauki (dla ZUS)
– dyplom i świadectwo ukończenia Studium w języku polskim i angielskim
– przeglądy/egzaminy semestralne.

 Wymagane dokumenty:

– wypełniony formularz zgłoszeniowy (poniżej) i jedną fotografię (4,5×6,5cm)
Pamiętaj, przychodząc podpisać umowę, zabierz ze sobą  dowód osobisty (do wglądu), świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz opłatę wpisową lub kserokopie dowodu wniesienia opłaty wpisowej na konto szkoły.

 WAŻNE INFO DLA STUDENTÓW

Nauka trwa jeden rok.
Zjazdy odbywają się w co drugi tydzień, w wybrane weekendy i trwają od października do połowy czerwca.
Wymagane jest portfolio oraz rozmowa kwalifikacyjna

Wystawiamy zaświadczenia uprawniające do zniżki studenckiej na programy Adobe.  Ponadto dla studentów szkoły i studium spoza kraju oferujemy kurs języka polskiego dla obcokrajowców  www.sowa-lingua.pl

Uwaga

Wysokość czesnego może wzrosnąć w przyszłych latach dla nowych i stałych studentów, zgodnie z inflacyjną kwotą ustaloną przez rząd.


Ważne info

Biuro szkoły czynne od 1. września do 15. czerwca (pon.- pt. godz. 15.30- 18.00)
Podczas wakacji proszę umawiać się na spotkanie w biurze telefonicznie lub mailowo

Adres /Konto szkoły

Szkoła Sztuk Pięknych Sowa-edu
ul. Kasprzaka 22a, 60-237 Poznań
BZWBK: 08 1090 1346 0000 0001 0416 4480

Email

szkola@sowa-edu.pl

Telefon

61 865 38 47 lub 608 069 935

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij Formularz rekrutacyjny

Proszę pamiętaj, że podczas wakacji na spotkanie rekrutacyjne umawiasz się mailowo lub telefonicznie

Raty:

Szkoła:

Studium zaawansowane:

Specjalizacja:

 Zadaj pytanie

.
.


 PRACE DYPLOMOWE

 FOTOGRAFIE WYKONANE PRZEZ MARTĘ ANDRZEJEWSKĄ

  Z GRAFIKI WYKONANE W PRACOWNI PHOTOSHOPA

PRACE Z CONCEPT ARTU