…

Szkoła Artystyczna roczna i dwuletnia proponuje specjalizacje Grafiki, Fotografii, Concept Artu, Produkcji Gier komputerowych i Rysunku

Sowa-edu jest Policealną Szkołą Sztuk Pięknych, specjalność: Fotografia i Techniki Graficzne wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr wpisu 616/29/2012.
Jest szkołą kameralną, w której możesz poczuć się w centrum uwagi wśród profesjonalnych i zaangażowanych wykładowców.  Ponadto zaletą jej jest położenie w centrum miasta. W bliskiej odległości od dworca PKP i autobusowego.

Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Drzwi Otwarte

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.

Sowa-edu Szkoła Sztuk Pięknych

Więcej O Szkole

Oferujemy 6 specjalizacji oraz wiele kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdź specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.


SPECJALIZACJE NASZEJ SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ

pracownia concept art

Grafika Komputerowa

Zadaniem kierunku Grafiki jest kształtowanie i poszerzanie wiedzy, dotyczącej projektowania graficznego oraz rozwijanie umiejętności posługiwania sie programami Adobe. Narzędzia te są niezbędne w pracy grafika.
PROGRAM & REKRUTACJA
plakat typo 3

(UX) User Experience Design

Specjalizacja ta daje możliwości podniesienia Twoich kwalifikacji zawodowych, ponieważ oferuje nowoczesną bazę dydaktyczną i intelektualną, umożliwiając wszechstronny rozwój. Dowiesz się, co to jest interfejs użytkownika, w jaki sposób może pomóc Ci stworzyć bardziej przyjazną dla użytkownika stronę internetową / aplikację mobilną lub aplikację komputerową.
Program & Rekrutacja
Ir w studiu

Fotografia

Skierowana jest do osób, które chcą znaleźć własny styl oraz zdobyć umiejętności warsztatowe w takim stopniu, by móc swobodnie podjąć pracę w różnych dziedzinach związanych z fotografią artystyczną lub komercyjną, choćby w reklamie, w sieci internetowej, w instytucjach kultury, w galeriach sztuki, itd..
PROGRAM & INFORMACJE
pracownia komputerowa w szkole sowa-edu

Produkcja Gier Komputerowych

Specjalizacja ta, pozwoli Ci rozwijać i odkrywać swoje możliwości w tworzeniu gier, tak by Twoje zamierzenia zawodowe stały się realne w tej branży. Gry komputerowe są nie tylko świetną interaktywną zabawą. Wykorzystywane są również w edukacji szkolnej, a także w strategiach marketingowych i reklamach społecznych.
Program & Rekrutacja
Klaudia Bezak – car

Concept Art

Painting digital to nauka rysowania, ilustrowania i projektowania cyfrowego za pomocą Photoshopa i Blendera. Nauczysz się kreować oryginalne postaci, istoty, krainy, wehikuły, i środowiska Na I roku przede wszystkim zapoznasz się z anatomią i proporcjami. Na II roku zrobisz koncept na potrzeby gier i filmów.
Program & Rekrutacja
paleta

Rysunek i Malarstwo

Będą Cię uczyć uznani artyści-wykładowcy z bogatym dorobkiem artystycznym, z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Osobom dorosłym kursy dają możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, i rozwoju pasji.
Natomiast dzieciom i młodzieży daje możliwość doskonalenia umiejętności rysowania malowania, a ponad wszystko rozwój kreatywności.
Program & Rekrutacja

WYDARZENIA SZKOŁY

Zobacz proponowane i  najciekawsze oferty i informacje o szkole. Przeczytaj o nich na naszej stronie i podziel się z innymi i z nami.
Opinie, ciekawostki o Szkole są dla nas ważne i inspirujące !


Drzwi Otwarte oraz Wystawa Końcowa  w Szkole Sztuk Pięknych Sowa-edu, w Poznaniu

W tym dniu dowiesz sie o nas więcej, rozmawiając ze studentami oraz kadrą dydaktyczną, stanowiącą wysoko wykwalifikowanych, kreatywnych i troskliwych nauczycieli, uczących w większości na UAP.

Tworzymy niepowtarzalną i przyjazną studentom atmosferę, umożliwiając im wszechstronny rozwój.


WYRÓŻNIONE PORTFOLIO  STUDENTÓW

Prace umieszczone w portfolio,  były prezentowane na wystawie końcoworocznej. Reprezentują one młodych artystów- studentów naszej szkoły fotografów, grafików, malarzy i rysowników oraz koncept artystów i producentów gier komputerowych.
Prace ich, najczęściej swoją treścią odpowiadają na aktualne problemy. Bywają aroganckie, zaczepne, albo uśmiechają się do oglądających – nigdy nie są obojętne. Dlatego warto przyjrzeć się im uważniej i spędzić z nimi trochę czasu:)


CIEKAWE KURSY I WARSZTATY 

 Proponujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym ciekawe i kreatywne zajęcia. Uczymy wyłącznie najnowszych rozwiązań w oparciu o współczesną wiedzę naszych wykładowców i sprzętu.
Poniżej przedstawiamy trzy kursy dla młodzieży  – oparte na najnowszej technologii!
Więcej zobacz w zakładce kursów  

CONCEPT ART (PAINTING DIGITAL)

Proponujemy jedne z pierwszych w Europie, kompleksowe zajęcia Concept art-u, nie tylko dla dorosłych!
Zajęcia dla dzieci pozwolą połączyć ich pasje artystyczne z nowoczesnymi technikami komputerowymi.

UNITY -PROGRAM SŁUŻĄCY DO PRODUKCJI GIER KOMPUTEROWYCH

Tworzenie gier komputerowych przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać nowoczesne technologie projektowania gier.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Umożliwiamy naszym uczestnikom zajęć doskonalenie umiejętności rysowania za pomocą tabletu graficznego. Kurs jest dla dzieci i młodzieży, chcących w przyszłości projektować, rysować i rozwijać się w kierunku szeroko pojętej grafiki.

KURS FILMOWANIA

Kurs jest dla młodzieży. Ma za cel, nauczyć cię, jak zrealizować krótkie i dłuższe formy video i animacji oraz montażu


PRACE STUDENTÓW FOTOGRAFII, GRAFIKI, CONCEPT ARTU I RYSUNKU

 W sowa-edu  każdy odkryje  swoją pasję i zainteresowania. Zdobędzie wiedzę i doświadczenie. Wasza aktywność twórcza pomoże wyzwolić w Was motywację wewnętrzną i radość z działania.