Drzwi Otwarte oraz Wystawa Końcoworoczna  w Szkole Sztuk Pięknych Sowa-edu, w Poznaniu

Szkoła Artystyczna roczna i dwuletnia proponuje specjalizacje Grafiki, Fotografii, Concept Artu, Produkcja Gier komputerowych i Rysunku

Sowa-edu jest Policealną Szkołą Sztuk Pięknych, specjalność: Fotografia i Techniki Graficzne wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr wpisu 616/29/2012.
Jest szkołą kameralną, w której możesz poczuć się w centrum uwagi wśród profesjonalnych i zaangażowanych wykładowców.  Ponadto zaletą jej jest położenie w centrum miasta. W bliskiej odległości od dworca PKP i autobusowego.

Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Drzwi Otwarte

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.

Sowa-edu Szkoła Sztuk Pięknych

O Szkole

Oferujemy 5 specjalizacji oraz wiele kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wejdź w nasze zakładki strony sowa-edu.pl i znajdź specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.

SPECJALIZACJE

pracownia concept art

Grafika Komputerowa

Zadaniem kierunku Grafiki jest kształtowanie i poszerzanie wiedzy, dotyczącej projektowania graficznego oraz rozwijanie umiejętności posługiwania sie programami Adobe. Narzędzia te są niezbędne w pracy grafika.
PROGRAM & REKRUTACJA
pracownia komputerowa w szkole sowa-edu

Produkcja Gier Komputerowych

Specjalizacja ta, pozwoli Ci rozwijać i odkrywać swoje możliwości w tworzeniu gier, tak by Twoje zamierzenia zawodowe stały się realne w tej branży. Gry komputerowe są nie tylko świetną interaktywną zabawą. Wykorzystywane są również w edukacji szkolnej, a także w strategiach marketingowych i reklamach społecznych.
Program & Rekrutacja
Ir w studiu

Fotografia

Skierowana jest do osób, które chcą znaleźć własny styl oraz zdobyć umiejętności warsztatowe w takim stopniu, by móc swobodnie podjąć pracę w różnych dziedzinach związanych z fotografią artystyczną lub komercyjną, choćby w reklamie, w sieci internetowej, w instytucjach kultury, w galeriach sztuki, itd..
PROGRAM & INFORMACJE
Klaudia Bezak – car

Concept Art

Painting digital to nauka rysowania, ilustrowania i projektowania cyfrowego za pomocą Photoshopa i Blendera. Nauczysz się kreować oryginalne postaci, istoty, krainy, wehikuły, i środowiska Na I roku przede wszystkim zapoznasz się z anatomią i proporcjami. Na II roku zrobisz koncept na potrzeby gier i filmów.
Program & Rekrutacja
paleta

Rysunek i Malarstwo

Będą Cię uczyć uznani artyści-wykładowcy z bogatym dorobkiem artystycznym, z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Osobom dorosłym kursy dają możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, i rozwoju pasji.
Natomiast dzieciom i młodzieży daje możliwość doskonalenia umiejętności rysowania malowania, a ponad wszystko rozwój kreatywności.
Program & Rekrutacja

WYDARZENIA SZKOŁY

Zobacz proponowane i  najciekawsze oferty i informacje o szkole. Przeczytaj o nich na  www.sowa-edu.pl i podziel się z innymi i z nami.
Opinie, ciekawostki o Szkole sowa-edu są dla nas ważne i inspirujące !

CIEKAWE ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI

CONCEPT ART (PAINTING DIGITAL)

Proponujemy jedne z pierwszych w Europie, kompleksowe zajęcia Concept art-u, nie tylko dla dorosłych!
Zajęcia dla dzieci pozwolą połączyć ich pasje artystyczne z nowoczesnymi technikami komputerowymi.

PRODUKCJA GIER KOMPUTEROWYCH

Tworzenie gier komputerowych przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać nowoczesne technologie projektowania gier.
Uczymy wyłącznie najnowszych rozwiązań w oparciu o współczesną wiedzę naszych wykładowców

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Umożliwiamy naszym uczestnikom zajęć doskonalenie umiejętności rysowania za pomocą tabletu graficznego. Kurs jest dla dzieci i młodzieży, chcących w przyszłości projektować, rysować i rozwijać się w kierunku szeroko pojętej grafiki.


PRACE STUDENTÓW

Prace umieszczone w portfolio,  były prezentowane na wystawie końcoworocznej. Reprezentują one młodych artystów- studentów naszej szkoły fotografów, grafików, malarzy i rysowników oraz koncept artystów i producentów gier komputerowych.
Prace ich, najczęściej swoją treścią odpowiadają na aktualne problemy. Bywają aroganckie, zaczepne, albo uśmiechają się do oglądających – nigdy nie są obojętne. Dlatego warto przyjrzeć się im uważniej i spędzić z nimi trochę czasu:)


WYSTAWA KOŃCOWOROCZNA

Studenci wszystkich specjalizacji przedstawiają swoje roczne prace-projekty na koniec roku. Jest wystawa i wernisaż. Odwiedza nas w tym dniu sporo ludzi. Oprócz naszych studentów przychodzą nasi absolwenci i ci co chcą się dopiero rekrutować oraz bliscy i znajomi. Dla nas wszystkich zakończenie roku jest dniem bardzo wyjątkowym i uroczystym.