.

Jesteśmy Szkołą Sztuk Pięknych w Poznaniu

Szkoła Grafiki, Fotografii, Concept Artu, Projektowania Gier, Domestic Design, Rysunku – Poznań

Sowa-edu jest Policealną Szkołą Sztuk Pięknych, specjalność: Fotografia i Techniki Graficzne wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr wpisu 616/29/2012.
Jest szkołą kameralną, w której możesz poczuć się w centrum uwagi wśród profesjonalnych i zaangażowanych wykładowców.  Ponadto zaletą jej jest położenie w centrum miasta. W bliskiej odległości od dworca PKP i autobusowego.

Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Drzwi Otwarte

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.

szkoła sztuk pięknych sowa-edu

O Szkole

Oferujemy 6 specjalizacji oraz wiele kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wejdź w nasze zakładki strony sowa-edu.pl i znajdź specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.

SPECJALIZACJE

pracownia concept art

Grafika Komputerowa

Specjalizację, którą prezentujemy, to system rocznej i dwuletniej nauki, pozwalającej na indywidualne rozwinięcie swoich potrzeb, rozszerzenie wiedzy z zakresu projektowania, poznanie podstawowych zasad, a także posługiwanie się programami komputerowymi niezbędnymi narzędziami w pracy projektanta.
PROGRAM & REKRUTACJA
Alexander Sharko

Produkcja Gier

Specjalizacja ta, pozwoli Ci rozwijać i odkrywać swoje możliwości. Pomoże Ci tworzyć gotowe produkty, jak również wysokiej jakości i różnorodne portfolio, które przygotuje Cię do kariery w branży gier, interakcji i szeroko pojętego projektowania.
Program & Rekrutacja
Ir w studiu

Fotografia i Video

Specjalizacja fotografii i video skierowana jest do osób, które chcą znaleźć własny styl oraz zdobyć umiejętności warsztatowe w takim stopniu, by móc swobodnie podjąć pracę w różnych dziedzinach związanych z fotografią artystyczną lub komercyjną, choćby w reklamie, w sieci internetowej, w instytucjach kultury, w galeriach sztuki, itd..
PROGRAM & INFORMACJE
praca Paweł Zgórecki

Concept Art

Specjalizację, którą prezentujemy, to system rocznej i dwuletniej nauki. Podczas której, nauczysz się posługiwać przede wszystkim programami Photoshop i Blender oraz tworzenia swoich koncepcji za pomocą tych programów. Na Ir w stopniu podstawowym, na IIr w stopniu zaawansowanym.
Program & Rekrutacja
paleta

Rysunek

Będą Cię uczyć uznani artyści-wykładowcy z bogatym dorobkiem artystycznym, z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Osobom dorosłym kursy dają możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, i rozwoju pasji.
Natomiast dzieciom i młodzieży daje możliwość doskonalenia umiejętności rysowania malowania, a ponad wszystko rozwój kreatywności.
Program & Rekrutacja
Agnieszka Rogowska – kuchnia.

Domestic Design

Specjalizacja ta, nauczy Cię, jak samodzielnie zaprojektować spójne wnętrze zgodne z jego przeznaczeniem, a także jak wykonać wizualną prezentację projektu.
Poznasz również zasady kształtowania wnętrz i zdobędziesz bazowe umiejętności, umożliwiające tworzenie i rozwijanie wszechstronnych koncepcji aranżacyjnych.
Program & Rekrutacja

WYDARZENIA SZKOŁY

CIEKAWE ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI

CONCEPT ART (PAINTING DIGITAL)

Proponujemy jedne z pierwszych w Europie, kompleksowe zajęcia Concept art-u, nie tylko dla dorosłych!
Zajęcia dla dzieci pozwolą połączyć ich pasje artystyczne z nowoczesnymi technikami komputerowymi.

PRODUKCJA GIER KOMPUTEROWYCH

Tworzenie gier komputerowych przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać nowoczesne technologie projektowania gier.
Uczymy wyłącznie najnowszych rozwiązań w oparciu o współczesną wiedzę naszych wykładowców

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Umożliwiamy naszym uczestnikom zajęć doskonalenie umiejętności rysowania za pomocą tabletu graficznego. Kurs jest dla dzieci i młodzieży, chcących w przyszłości projektować, rysować i rozwijać się w kierunku szeroko pojętej grafiki.


PRACE STUDENTÓW


WYSTAWA KOŃCOWOROCZNA

Studenci wszystkich specjalizacji przedstawiają swoje roczne prace-projekty na koniec roku. Jest wystawa i wernisaż. Odwiedza nas w tym dniu sporo ludzi. Oprócz naszych studentów przychodzą nasi absolwenci i ci co chcą się dopiero rekrutować oraz bliscy i znajomi. Dla nas wszystkich zakończenie roku jest dniem bardzo wyjątkowym i uroczystym.