Jesteśmy Szkołą Sztuk Pięknych

OPIS SPECJALIZACJI


  • Mamy ciekawą ofertę dla uczniów, kończących szkołę średnią i zastanawiających się nad wyborem szkoły, dla studentów zastanawiających się nad rozszerzeniem swoich możliwości zawodowych oraz osób chcących stworzyć portfolio z charakterystyczną dla siebie nutą, i jeszcze dla tych, którzy chcą rozwijać swoje zdolności i pasje.
  • W pierwszej fazie nauka fotografii obejmuje praktyczne i techniczne umiejętności, które wykorzystasz podczas realizacji swojego rocznego projektu. Projekt ten będziesz rozwijać etapami, wspierając się udziałem w warsztatach, wykładach i sesjach fotograficznych.
    Razem z wykładowcami szkoła  wspiera ambitnych słuchaczy, rozwijając ich umiejętności, tak aby mieli oni sukcesy w pracy zawodowej i artystycznej, by tym samym, zwiększyć ich szansę zatrudnienia na rynku pracy.

Czego możesz oczekiwać

Szkoła sowa-edu oferuje poza zjazdami zarówno dostęp do studia fotograficznego, jak i do sprzętu oświetleniowego oraz pracowni wyposażonej w laptopy, potrzebne do cyfrowej obróbki zdjęć.
Jako uczestnik warsztatów w szkole sowa-edu możesz otrzymać zaświadczenie, uprawniające Cię do zniżki studenckiej na programy Adobe.

Nauka wymaga od  uczestników zajęć fotografii czasu i zaangażowania. Oprócz obecności na zajęciach, każdy z was musi poświęcić wiele czasu na samodzielną pracę poza szkołą, aby zrealizować cele programu oraz pracę roczną. 

Absolwenci po roku nauki (2 semestry) otrzymują Świadectwo i Dyplom Ukończenia Rocznej Szkoły – specjalność Fotografia, zdobywając umiejętności w stopniu podstawowym obsługi programu Adobe Photoshop oraz podstawowe umiejętności warsztatowe w dziedzinie fotografii studyjnej, produktowej, reportażu i portretu.

 PROGRAM FOTOGRAFII  


Ewa Jakubowska


Anastazja Oshipkowa


Projekt fotograficzny “Miasto nocą” –  ogłuszająco cicho aż do rana”.

Zdecydowałam, że moje zdjęcia będą ukazywać zjawisko nieoczywistości tego, co widzimy, albo tego, co nam się wydaje że widzimy nocą.  Wymuszonej samotności zarówno miasta, jak i człowieka, pozostającego sam na sam ze swoimi myślami i interpretacjami otaczającej go rzeczywistości o tej porze doby .

WYKŁADOWCY


Zajęcia fotografii w Sowa-edu prowadzą artyści-fotograficy z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Wykładowcy Ci budzą wśród naszych studentów szacunek za swój profesjonalizm i zaangażowanie. Ponieważ potrafią podejmować zarówno działania sprawiające, że nauka fotografii staje się dla studentów bardziej przyjazna, jak również dostosowana do ich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Adres /Konto szkoły

Szkoła Sztuk Pięknych Sowa-edu
ul. Kasprzaka 22a, Poznań
Konto Szkoły
Santander: 08 1090 1346 0000 0001 0416 4480

Telefon

61 865 38 47 lub 608 069 935

Email

szkola@sowa-edu.pl