Paweł o sobie 🙂
Moje fotograficzne początki przypadły na burzliwy przełom lat 80 i 90-tych, kiedy jako młody fotoreporter związałem się z tygodnikiem Wprost. Po kilku miesiącach współpracy, żądny nowych wyzwań, spakowałem fotograficzną torbę i pojechałem w świat, cumując na długie miesiące w Londynie. Zawładnęła mną wtedy fotografia uliczna, a Londyn stanowił dla niej idealną scenę.

W 1991 wróciłem do kraju. Nowa Polska, po transformacji ustrojowej miała wiele do zaoferowania. Na długie lata wpadłem w wir fotografii komercyjnej nie zapominając o moich reporterskich korzeniach. W 2004 roku powiał wiatr zmian, a ja spakowawszy plecak znów wyruszyłem w drogę by odnaleźć młodzieńcze marzenia. Liczne podróże ostatecznie zdominowały moje fotograficzne życie.

W Rzymie uczyłem się warsztatu u najlepszych fotografów legendarnej agencji Magnum, w Warszawie ukończyłem z wyróżnieniem Warszawską Szkołę Filmową WSF. W 2009 roku przyjęto mnie do Związku Polskich Artystów Fotografików ZPAF. Od dziesięciu lat z pasją prowadzę i organizuję warsztaty fotograficzne, czerpiąc z tego ogromną radość. Wciąż w drodze, w poszukiwaniu nowych przygód i obrazów.

Poza fotografią, miłością szczerą darzę kolarstwo i rowerowe podróże, którym oddaję się bez reszty. Poznań pozostaje moim miejscem na ziemi.