STUDIUM ROCZNE ZAAWANSOWANE PROPONUJE SPECJALIZACJE:


Zuzanna Idasiak – font modulowy

Projektowanie Graficzne

Zaawansowana Grafika Komputerowa

Studium skierowane jest do osób, które mają opanowane podstawowe umiejętności posługiwania się programami Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator oraz znają w stopniu podstawowym projektowanie graficzne i Typografię.
PROGRAM & REKRUTACJA
Grzegorz Hańczyk klify.2.3ehtendedpodpisjpgtaknaprawdepng

Grafika Koncepcyjna i Ilustracja

Zaawansowany Concept Art

Studium roczne zaawansowane jest dla osób znających podstawy painting digital i grafikę 3D z umiejętnością posługiwania się programami Photoshop i Blender w stopniu podstawowym.
PROGRAM & REKRUTACJA

KRÓTKI OPIS

Studium skierowane jest do osób, które mają opanowane podstawy w każdej z poniżej proponowanych specjalizacji, ale czują potrzebę dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Nauka zaawansowana w studium rocznym  ma na celu zaspokojenie potrzeb i ambicji głównie tej  grupy osób, które chcą zbudować własne portfolio, potrzebne, by w sposób profesjonalny móc aplikować do firm, instytucji lub jest potrzebne do egzaminów wstępnych, do szkół artystycznych. Również dla tych,  którzy  poszukują  własną drogę twórczą.
Z nami odnajdziesz swoją kreatywność poprzez tworzenie projektów, tworzenie portfolio z charakterystyczną dla siebie nutą.
Zobacz też propozycje SZKOŁY

Czego możesz oczekiwać w Studiu Rocznym Zaawansowanym

Studenci szkoły mają możliwość otrzymania zaświadczenie uprawniającego  do zniżki studenckiej na programy Adobe

Oprócz obecności na zajęciach, każdy student musi poświęcić wiele czasu na samodzielną pracę poza szkołą, aby zrealizować cele programu. Dodatkowo student ma  kontakt merytoryczny z wykładowcami w grupie zamkniętej na FB i Discord.
Zajęcia opierają się od pierwszego zjazdu na praktyce.

Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Więcej o Drzwiach Otwartych

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.
Sowa-edu Szkoła Sztuk Pięknych

Więcej O Szkole

Oferujemy wiele specjalizacji oraz kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdź specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.

PRACE KOŃCOWE WSZYSTKICH SPECJALIZACJI

Prace końcowe reprezentują młodych artystów- studentów naszej szkoły Sowa-edu. Warto przyjrzeć się im, ponieważ swoją treścią próbują odpowiedzieć na aktualne problemy.

Skontaktuj się z nami

Adres /Konto szkoły

Szkoła Sztuk Pięknych Sowa-edu
ul. Kasprzaka 22a, Poznań
Konto Szkoły
Santander: 08 1090 1346 0000 0001 0416 4480

Telefon

61 865 38 47 lub 608 069 935

Email

szkola@sowa-edu.pl