…

 KRÓTKI OPIS  


Oferujemy wiele rozwijających Kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Program kursów opracowany i realizowany jest przez wysokiej klasy wykładowców-specjalistów.  Oferuje początkującym i zaawansowanym twórcom możliwość poszukiwania specjalistycznej wiedzy, kreatywności i umiejętności projektowania. Podążaj z nami za swoją pasją 🙂 Te ekscytujące i wszechstronne zajęcia opierają się głównie na praktyce w tętniącej życiem szkole, bogatej we wpływy kulturowe i w związki z kreatywnymi ludźmi. Kursy i Szkolenia są dostępne przez cały rok. ..

RODZAJE KURSÓW i SZKOLEŃ  


pracownia komputerowa w sowa-edu

Kursy I Szkolenia Grafiki dla dorosłych

Kursy skierowane są do osób, które chcą zgłębić wiedzę projektowania graficznego oraz umiejętności posługiwania się programami Adobe. Proponujemy do wyboru: Kursy stacjonarne (na terenie naszej szkoły) lub online (zdalne).
Zobacz więcej Kursów
pracwnia komputerowa z dziećmi

Kursy Grafiki dla dzieci i młodzieży

Oferujemy dzieciom i młodzieży rozwój i możliwość poszukiwania kreatywności, projektowania, tworzenia, za pomocą m.in. tabletów graficznych, programów komputerowych, np: Blender, Sketchbook, Photoshop, itd...
Zobacz Więcej Kursów

Kurs Rysunku tradycyjny i cyfrowy dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

Rysunek Przygotowawczy do egzaminów. Komiks. Kursy Rysunku tradycyjnego i cyfrowego łączy praktyka warsztatowa przy jednoczesnym rozwijaniu zmysłu obserwacji, wyobraźni i wrażliwości artystycznej. Rysowanie za pomocą tabletu graficznego, dodatkowo łączy artystyczne pasje z nowoczesnymi technikami komputerowymi.

Anna Maria Blaszyńska – żarowka

Kurs VideoFilmowania dla młodzieży, dorosłych

Obraz ruchomy wzbogaca przekaz o emocje przez co staje się ciekawszy i lepiej zapamiętywany. Dlatego obsługa programów służących do tworzenia ruchomych obrazów, jak i montażu jest interesującą przygodą i praktycznym doświadczeniem.
Więcej o programie
Kowalczewska Dominika – fotomanipulacja

Kurs Filmu Animowanego dla dzieci, młodzieży

Dzieci i młodzież tworzą filmy animacyjne za pomocą tabletów graficznych i programu Photoshop. Natomiast dorośli w programie After Effects lub Blenderze.
Więcej o kursach
pracowniaconcept art

Roczny Kurs Concept Art dla dorosłych

Kurs skierowany jest do osób, które chcą rozwinąć swoje pasje oraz umiejętności posługiwania się programami graficznymii niezbędnymi narzędziami concept artysty. Proponujemy do wyboru: Kursy stacjonarne lub online.
Więcej o programie
Patryk Bera – cw

Kurs Concept Art dla dzieci i młodzieży

Kurs skierowany jest do wszystkich dzieci, które chcą połączyć artystyczne pasje z nowoczesnymi technikami komputerowymi.
Więcej o programie

 Kursy Fotografii dla dzieci, młodzieży, dorosłych

Proponujemy wiele kursów dla małych i dużych, na których zdobędziecie umiejętności praktyczne w studio, w plenerze oraz pracowni komputerowej.
Zachęcamy uczestników zajęć do ćwiczeń, po to, aby mogli pod opieką wykładowcy, stworzyć ciekawe portfolio lub wystawę.

Wakacyjne Kursy dla dzieci i młodzieży

Nie chcesz więcej nudnych zdjęć,? Wolisz spędzić ciekawie i przyjemnie czas? Dołącz do naszych wakacyjnych kursów! !

język obcy

Testy, Certyfikaty, Egzaminy

Proponujemy zajęcia indywidualne lub grupowe przygotowujące do testów, egzaminów dla dzieci i młodzieży . Z nami poprawisz swoje słownictwo oraz umiejętności mówienia, słuchania i rozumienia.
Zobacz więcej Kursów
zajęcia j. obcego z młodzieżą

Kursy i Szkolenia Języków Obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Proponujemy zajęcia indywidualne lub grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla firm i instytucji. Z nami poprawisz swoje słownictwo oraz umiejętności mówienia, słuchania i rozumienia.
Zobacz więcej Kursów