.

 KRÓTKI OPIS  


Oferujemy wiele rozwijających Kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Program kursów opracowany i realizowany jest przez wysokiej klasy wykładowców-specjalistów.  Oferuje początkującym i zaawansowanym twórcom możliwość poszukiwania specjalistycznej wiedzy, kreatywności i umiejętności projektowania. Podążaj z nami za swoją pasją 🙂 Te ekscytujące i wszechstronne zajęcia opierają się głównie na praktyce w tętniącej życiem szkole, bogatej we wpływy kulturowe i w związki z kreatywnymi ludźmi. Kursy i Szkolenia są dostępne przez cały rok. ..

RODZAJE KURSÓW i SZKOLEŃ  


pracownia komputerowa1

Kursy I Szkolenia Grafiki dla dorosłych

Kursy skierowane są do osób, które chcą zgłębić wiedzę projektowania graficznego oraz umiejętności posługiwania się programami Adobe. Proponujemy do wyboru: Kursy stacjonarne (na terenie naszej szkoły) lub online (zdalne).
Zobacz więcej Kursów
pracwnia komputerowa z dziećmi

Kursy Grafiki dla dzieci i młodzieży

Oferujemy dzieciom i młodzieży rozwój i możliwość poszukiwania kreatywności, projektowania, tworzenia, za pomocą m.in. tabletów graficznych, programów komputerowych, np: Blender, Sketchbook, Photoshop, itd...
Zobacz Więcej Kursów
Bitwa pod Grunwaldem J.Kempska

Kursy Rysunku i Malarstwa tradycyjnego oraz cyfrowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Proponujemy również Kursy Rysunku Przygotowawczego do egzaminów do szkół artystycznych

Anna Maria Blaszyńska – żarowka

Kurs VideoFilmowania dla młodzieży

Obraz ruchomy wzbogaca przekaz o emocje przez co staje się ciekawszy i lepiej zapamiętywany. Dlatego obsługa programów służących do tworzenia ruchomych obrazów, jak i montażu jest interesującą przygodą i praktycznym doświadczeniem.
Więcej o programie
2

Kurs Filmu Animowanego dla dzieci, młodzieży

Dzieci i młodzież tworzą filmy animacyjne za pomocą tabletów graficznych i programu Photoshop. Natomiast dorośli w programie After Effects lub Blenderze.
Więcej o kursach
2021 zajęcia Concept Art podczas pandemi

Roczny Kurs Concept Art dla dorosłych

Kurs skierowany jest do osób, które chcą rozwinąć swoje pasje oraz umiejętności posługiwania się programami graficznymii niezbędnymi narzędziami concept artysty. Proponujemy do wyboru: Kursy stacjonarne lub online.
Więcej o programie
Patryk Bera – cw

Kurs Concept Art dla dzieci i młodzieży

Kurs skierowany jest do młodzieży i dzieci, które chcą połączyć artystyczne pasje z nowoczesnymi technikami komputerowymi.
Więcej o programie
rzeźbiarka przy pracy

Kursy Wakacyjne

Czytaj więcej
Ceramika Kurs

Zajęcia ceramiki i rzeźby

Czytaj więcej
Warsztat realizacji wideo

Kurs Montażu Video dla dorosłych zapewnia podniesienie Twoich kwalifikacji oraz doskonalenie umiejętności pod okiem profesjonalnych wykładowców.

język obcy

Testy, Certyfikaty, Egzaminy

Proponujemy zajęcia indywidualne lub grupowe przygotowujące do testów, egzaminów dla dzieci i młodzieży . Z nami poprawisz swoje słownictwo oraz umiejętności mówienia, słuchania i rozumienia.
Zobacz więcej Kursów
zajęcia j. obcego z młodzieżą

Kursy i Szkolenia Języków Obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Proponujemy zajęcia indywidualne lub grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla firm i instytucji. Z nami poprawisz swoje słownictwo oraz umiejętności mówienia, słuchania i rozumienia.
Zobacz więcej Kursów

 …

Skontaktuj się z nami

Adres /Konto szkoły

Kursy-Szkolenia-Warsztaty
Sowa-edu ul. Kasprzaka 22a, 60-237 Poznań Santander: 44 1090 1346 0000 0001 5130 7384

Telefon

61 865 38 47 lub 608 069 935

Email

szkola@sowa-edu.pl