KURS, SZKOLENIE ILUSTRATORA

 Celem zajęć jest nauka obsługi tegoż programu w zakresie wykonywania samodzielnej pracy graficznej, uwzględniającej pełne wykorzystanie narzędzi wektorowych programu wraz z przygotowaniem plików do druku i publikacji w internecie (strony www, social media).

KURS, SZKOLENIE ILUSTRATORA OD PODSTAW

• Na poziomie podstawowym nauczysz się płynnie poruszać po interfejsie programu wraz z jego konfiguracją.
• Zapoznasz się z obsługą preferencjami programu, środowiskiem pracy, edycją skrótów klawiaturowych oraz zarządzaniem profilami ICC.
• Nabędziesz umiejętność obsługiwania podstawowych narzędzi do rysowania kształtów, stworzysz ścieżki wektorowe i dowiesz się,  jak je kontrolować.
• Poznasz wiele metod zaznaczania, organizowania i przekształcania obiektów wektorowych,  jak również  dobierania próbek kolorów i gradientów. Użyjesz funkcje wypełniania i obrysu obiektu wektorowego.
• Wykreujesz nowe wzorki i pędzle artystyczne oraz zastosujesz narzędzia do edycji tekstu i akapitu. A pod koniec kursu zastosujesz funkcje importowania, eksportowania i osadzania plików oraz  przygotujesz je do druku i publikacji w internecie.

KURS, SZKOLENIE ILUSTRATORA ZAAWANSOWANY

• Poznasz techniki związane z typografią projektu, edycją i przetwarzaniem tekstu wielowątkowego.  W stopniu zaawansowanym będziesz rysować i tworzyć napisy przestrzenne, wykorzystując siatkę przestrzenną. Dowiesz się też, do czego służą pędzle artystyczne, i jak je powinieneś wykorzystywać w projekcie.
• Nabędziesz umiejętności odpowiedniego używania efektów wektorowych i bitmapowych programu oraz łączenia projektów Ilustratora z innymi programami pakietu Adobe.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANE PODCZAS ZAJĘĆ

ZALETY KURSÓW I SZKOLEŃ

 • Nasze pracownie dydaktyczne wyposażone są w komputery, laptopy i pomoce naukowe oraz sprzęt multimedialny. W przypadku, gdy uczestnik kursu czy szkolenia nie posiada własnego sprzętu i programu, udostępnia go szkoła.
 • Ponadto każdy uczestnik na koniec zajęć otrzyma certyfikat ukończenia kursu.
  Dowiedz się, czym się różnią kursy, szkolenia od  szkoły grafiki

Prace wykonane przez uczestników zajęć Illustratora

.

Skontaktuj się z nami

Adres /Konto szkoły

Kursy-Szkolenia-Warsztaty
Sowa-edu ul. Kasprzaka 22a, 60-237 Poznań,
Nr konta bankowego:
44 1090 1346 0000 0001 5130 7384

Telefon

61 865 38 47 lub 608 069 935

Email

szkola@sowa-edu.pl

ZADAJ PYTANIE

  Organizacja

  Oferujemy zajęcia Kursów i Szkoleń online (zdalnie) lub stacjonarnie. Sposób prowadzenia zajęć uzależniony jest od zapotrzebowania

  Wpisz proszę!

  W formularzu zgłoszeniowym proszę podaj odpowiadający Tobie dzień i godzinę rozpoczęcia kursu, ponieważ jest możliwość zmiany drogą kompromisu

  Jakość Kursów

  Oferujemy ciekawą i skuteczną metodę prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.