SPECJALIZACJE SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ

PIOTR NIEDOŚPIAŁ – Plakat

.

UX/UI DESIGN - User Experience Design

Wykładowcy oferują wiedzę dydaktyczną i intelektualną, umożliwiającą wszechstronny rozwój, a tym samym podniesienie Twoich kwalifikacji zawodowych. W trakcie nauki dowiesz się, w jaki sposób stworzyć bardziej przyjazną i funkcjonalną stronę internetową, aplikację mobilną, komputerową, by były łatwe w nawigacji i w wyszukiwaniu informacji. Co to jest prototypowanie i na co pozwala.
MACIEJ HELWIG – MONOGRAM12

.

GRAFIKA PROJEKTOWA - KOMPUTEROWA

Zadaniem kierunku Grafiki jest kształtowanie i poszerzanie wiedzy, dotyczącej projektowania graficznego oraz rozwijanie umiejętności posługiwania się programami Adobe. Narzędzia te, jak i umiejętność projektowania są niezbędne w pracy grafika.
Karol Błyga

.

ŚRODOWISKO 3D I UNREAL ENGINE 5 DLA GIER

Specjalizacja ta pozwala doskonalić umiejętności, które niezbędne są w tworzeniu gier komputerowych i w reklamie szeroko pojętej.
Ambicją szkoły jest rozwijanie możliwości twórczych, tak, by Twoje zamierzenia zawodowe stały się realne. 3D i Animacja w Blenderze oraz Unreal Engine 5 są programami wykorzystywanymi nie tylko w interaktywnej zabawie, również w strategiach marketingowych, reklamach społecznych, a także w medycynie i edukacji szkolnej.
Anna Nowakowska

.

CONCEPT ART - Painting Digital

Painting Digital to nauka ilustrowania i projektowania cyfrowego za pomocą Photoshop i Blendera. Nauczysz się kreować oryginalne postaci, istoty, wehikuły i środowiska. Na I roku przede wszystkim zapoznasz się z anatomią i proporcjami. Na II roku zrobisz koncept na potrzeby gier i filmów.
Pamiętaj jednak, by opanować podstawy rysunku tradycyjnego, zanim zapiszesz się na ten kierunek.
Kuba-Gluszynski-zima-ikona2

.

FOTOGRAFIA

Wykładowcy budzą szacunek za swój profesjonalizm i zaangażowanie, ponieważ potrafią podejmować działania sprawiające, że nauka fotografii staje się dla Was bardziej interesująca i przyjazna.
pracownia art. dla dorosłych praca wykonana w akrylu przez Hanie Jernas

.

RYSUNEK I MALARSTWO

Skierowana jest do osób, które chcą znaleźć własny styl oraz zdobyć umiejętności warsztatowe w takim stopniu, by móc swobodnie podjąć pracę w różnych dziedzinach związanych z fotografią artystyczną lub komercyjną, choćby w reklamie, w sieci internetowej, w instytucjach kultury, w galeriach sztuki, itd..

STUDIUM ZAAWANSOWANE

Aplikujący do Studium na (II rok) powinien przynieść ze sobą portfolio na pendrivie lub przesłać mailowo.

_______

Szkoła daje możliwość ułożenia indywidualnej ścieżki kształcenia, jesli zachodzi taka potrzeba.

REPORTAŻ Z WYSTAWY KOŃCOWOROCZNEJ W 2023

Zakończenie 2023 roku  w  szkole artystycznej  Sowa-edu jest okazją do celebracji i podsumowania całego okresu pracy twórczej, jak również do wspominania razem ciekawych momentów i sukcesów, jakie udało się osiągnąć wspólnie w ciągu roku.

.

Rekrutacja do Szkoły
2023/24 Trwa!

PRACE KOŃCOWE STUDENTÓW 2023

WERNISAŻ

KRÓTKIE OPOWIEŚCI O SOWIE

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE, A DOWIESZ SIĘ KIM JESTESMY

PRACE STUDENTÓW Z 2022

Skontaktuj się z nami

Adres /Konto szkoły

Szkoła Sztuk Pięknych Sowa-edu
ul. Kasprzaka 22a, Poznań
Nr konta bankowego szkoły:
08 1090 1346 0000 0001 0416 4480

Telefon

61 865 38 47 lub 608 069 935

Email

szkola@sowa-edu.pl

.