Kierunki szkoły

Kierunki szkoły rocznej i dwuletniej od podstaw

Co zyskasz?

  • Umiejętność wykorzystania spostrzeżeń z badań UX w praktycznej strategii IxD
  • Znajomość możliwości kariery w projektowaniu interakcji
  • Znajomość terminologii charakterystycznej dla danej dziedziny
  • Możliwość zaprojektowania i przeprowadzenia badania użyteczności własnego produktu, witryny lub aplikacji
  • Znajomość etapów, frameworków i zastosowań oraz narzędzi do prototypowania

Zadaniem kierunku Grafiki jest kształtowanie i poszerzanie wiedzy, dotyczącej projektowania graficznego oraz rozwijanie umiejętności, posługiwania się programami Adobe. Narzędzia te, jak i umiejętność projektowania są niezbędne w pracy grafika.

Specjalizacja ta pozwala doskonalić umiejętności, które niezbędne są w tworzeniu gier komputerowych i w reklamie szeroko pojętej.
Ambicją szkoły jest rozwijanie możliwości twórczych, tak, by Twoje zamierzenia zawodowe stały się realne. 3D i Animacja w Blenderze oraz Unreal Engine 5 są programami wykorzystywanymi nie tylko w interaktywnej zabawie, również w strategiach marketingowych, reklamach społecznych, a także w medycynie i edukacji szkolnej.

Painting Digital to nauka ilustrowania i projektowania cyfrowego za pomocą Photoshop i Blendera. Nauczysz się kreować oryginalne postaci, istoty, wehikuły i środowiska. Na I roku przede wszystkim zapoznasz się z anatomią i proporcjami. Na II roku zrobisz koncept na potrzeby gier i filmów.
Pamiętaj jednak, by opanować podstawy rysunku tradycyjnego, zanim zapiszesz się na ten kierunek.

pracownia art. dla dorosłych praca wykonana w akrylu przez Hanie Jernas

Wykładowcy w naszych pracowniach artystycznych udostepniają uczestnikom zajęć szereg praktyk i pomysłów studyjnych. Uczą przekładać koncepcje na indywidualną ekspresję poprzez kompozycję, kolor, formę, przestrzeń i wykonanie, jednocześnie rozwijając ich umiejętności i współczesne strategie artystyczne.

Kierunki szkoły rocznej dla zaawansowanych

Aplikujący na II rok (do studium zaawansowanego) powinien przynieść ze sobą portfolio na pendrivie lub przesłać mailowo. Jest możliwość również ułożenia indywidualnej ścieżki kształcenia, jeśli zachodzi taka potrzeba.

REPORTAŻ Z WYSTAWY KOŃCOWOROCZNEJ W 2023

Zakończenie 2023 roku w Szkole Sztuk Pięknych Sowa-Edu jest okazją do celebracji i podsumowania całego okresu pracy twórczej, jak również do wspominania razem ciekawych momentów i sukcesów, jakie udało się osiągnąć wspólnie w ciągu roku.

PRACE KOŃCOWE STUDENTÓW 2023

KRÓTKIE OPOWIEŚCI O SOWIE

Top