2020 PRACE STUDENTÓW

 Jesteśmy Szkołą Sztuk Pięknych w Poznaniu

Szkoła Artystyczna roczna i dwuletnia proponuje: Grafikę, UX-Design, Fotografie, Concept Art, Produkcje Gier komputerowych i Rysunek


Sowa-edu jest Policealną Szkołą Sztuk Pięknych, specjalność: Fotografia i Techniki Graficzne wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr wpisu 616/29/2012.  Jest szkołą kameralną, w której możesz poczuć się w centrum uwagi wśród profesjonalnych i zaangażowanych wykładowców.  Ponadto zaletą jej jest położenie w centrum miasta, w bliskiej odległości od dworca PKP .

SPECJALIZACJE NASZEJ SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ


pracownia concept art

Grafika Komputerowa

Zadaniem kierunku Grafiki jest kształtowanie i poszerzanie wiedzy, dotyczącej projektowania graficznego oraz rozwijanie umiejętności posługiwania sie programami Adobe. Narzędzia te są niezbędne w pracy grafika.
PROGRAM & REKRUTACJA
plakat typo 3

(UX) User Experience Design

Specjalizacja ta daje możliwości podniesienia Twoich kwalifikacji zawodowych, ponieważ oferuje nowoczesną bazę dydaktyczną i intelektualną, umożliwiając wszechstronny rozwój. Dowiesz się, co to jest interfejs użytkownika, w jaki sposób może pomóc Ci stworzyć bardziej przyjazną dla użytkownika stronę internetową / aplikację mobilną lub aplikację komputerową.
Program & Rekrutacja
Ir w studiu

Fotografia

Skierowana jest do osób, które chcą znaleźć własny styl oraz zdobyć umiejętności warsztatowe w takim stopniu, by móc swobodnie podjąć pracę w różnych dziedzinach związanych z fotografią artystyczną lub komercyjną, choćby w reklamie, w sieci internetowej, w instytucjach kultury, w galeriach sztuki, itd..
PROGRAM & INFORMACJE
pracownia komputerowa w szkole sowa-edu

Produkcja Gier

Gry komputerowe pozwalają doskonalić takie umiejętności, które niezbędne są w świecie wymagającym podejmowania szybkich i rozważnych decyzji, precyzyjnych ruchów oraz dokładnej analizy danych.
Ambicją szkoły jest rozwijanie Twoich możliwości twórczych, tak, by zamierzenia Twoje zawodowe stały się realne w tej branży. Gry komputerowe nie tylko są interaktywną zabawą, wykorzystuje się je w medycynie, edukacji szkolnej, a także w strategiach marketingowych i reklamach społecznych.
Program & Rekrutacja
Klaudia Bezak – car

Concept Art

Painting digital to nauka rysowania, ilustrowania i projektowania cyfrowego za pomocą Photoshopa i Blendera. Nauczysz się kreować oryginalne postaci, istoty, krainy, wehikuły, i środowiska Na I roku przede wszystkim zapoznasz się z anatomią i proporcjami. Na II roku zrobisz koncept na potrzeby gier i filmów.
Program & Rekrutacja
paleta

Rysunek i Malarstwo

Będą Cię uczyć uznani artyści-wykładowcy z bogatym dorobkiem artystycznym, z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Osobom dorosłym kursy dają możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, i rozwoju pasji.
Natomiast dzieciom i młodzieży daje możliwość doskonalenia umiejętności rysowania malowania, a ponad wszystko rozwój kreatywności.
Program & Rekrutacja
Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Drzwi Otwarte

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.

Sowa-edu Szkoła Sztuk Pięknych

Więcej O Szkole

Oferujemy 6 specjalizacji oraz wiele kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdź specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.

KILKA PRAC STUDENTÓW FOTOGRAFII, GRAFIKI, CONCEPT ARTU I RYSUNKU


W szkole artystycznej sowa-edu odkryjesz swoją pasję i zainteresowania. Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie,  a Twoja aktywność twórcza, wyzwoli w Tobie motywację wewnętrzną i radość z działania.

Rysunek i Malarstwo - praca Joanny Kempskiej Fotografia - Małgorzata Wittke Concept Art - Klaudia Bezak Ggrafika 2d (Photoshop) - Tytus Gawrych Praca dyplomowa - Kasia Roszyk Infografika - Kasia Roszyk Fotografia - Marta Zając Olej - Michał Kościelny

WYRÓŻNIONE PORTFOLIO  STUDENTÓW


Prace umieszczone w portfolio,  były prezentowane na wystawie końcowej. Reprezentują one młodych artystów- studentów naszej szkoły fotografów, grafików, malarzy i rysowników oraz koncept artystów i producentów gier komputerowych. Prace ich najczęściej swoją treścią odpowiadają na aktualne problemy. Bywają aroganckie, zaczepne, albo uśmiechają się do oglądających – nigdy nie są obojętne.
Dlatego warto przyjrzeć się im uważniej i spędzić z nimi trochę czasu:)

CIEKAWE KURSY I WARSZTATY ARTYSTYCZNE


 Proponujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym interesujące i kreatywne zajęcia. Przekazujemy uczestnikom naszych zajęć wyłącznie najnowsze rozwiązania w oparciu o współczesną wiedzę naszych wykładowców, jak  i nowoczesnego sprzętu.
Poniżej przedstawiamy kursy oparte na najnowszej technologii!
Więcej zobacz w zakładce kursy  

KURS FILMOWANIA

Realizacja, montaż video oraz animacji.

GRY KOMPUTEROWE

Rozwiązania oparte o współczesną wiedzę wykładowców

RYSUNEK CYFROWY

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

KURSY WAKACYJNE

Plener rysunku w górach
Warsztaty kreatywne w Sowie.

CONCEPT ART

Połącz pasje z technikami komputerowymi.

 WYSTAWY KOŃCOWOROCZNE 2018 I 2019


Zobacz wystawy końcoworoczne z poprzednich lat.

Wystawa Końcoworoczna grafika plakat Plakaty ksiązka autorska,katalog Wystawa Grafiki - książka autorska Typografia Wystawa Grafiki - Typografia Wystawa Fotografii - zdjęcia na płótnie foto  dziewxczyny  z Agą fotografia Foto gołe plecy Wystawa Concept Artystów - Pokaz prac Rys.Jonatan z Maxem Wystawa Rysunku i Malarstwa rys.dużo ludzi Rysunek