Jesteśmy Szkołą Sztuk Pięknych w Poznaniu

 Prace umieszczone na wirtualnej wystawie reprezentują młodych artystów- studentów naszej szkoły fotografów, grafików, malarzy i rysowników oraz koncept artystów i producentów gier komputerowych. Prace ich najczęściej swoją treścią odpowiadają na aktualne problemy. Bywają aroganckie, zaczepne, albo uśmiechają się do oglądających – nigdy nie są obojętne. Dlatego warto przyjrzeć się im uważniej i spędzić z nimi trochę czasu:)  przyjrzeć się im uważniej i spędzić z nimi trochę czasu:)

Szkoła Artystyczna roczna i dwuletnia proponuje: Grafikę, UX-Design, Fotografie, Concept Art, Produkcje Gier komputerowych i Rysunek


Sowa-edu jest Policealną Szkołą Sztuk Pięknych, specjalność: Fotografia i Techniki Graficzne wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr wpisu 616/29/2012.  Jest szkołą od kameralną, w której możesz poczuć się w centrum uwagi wśród profesjonalnych i zaangażowanych wykładowców.
Szkoła jest od podstaw, natomiast studium jest dla osób już zaawansowanych.

SPECJALIZACJE NASZEJ SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ


plakat typo 3

(UX) User Experience Design

Specjalizacja ta daje możliwości podniesienia Twoich kwalifikacji zawodowych, ponieważ oferuje nowoczesną bazę dydaktyczną i intelektualną, umożliwiając wszechstronny rozwój. Dowiesz się, co to jest interfejs użytkownika, w jaki sposób może pomóc Ci stworzyć dla użytkownika bardziej przyjazną i funkcjonalną (np. łatwą w nawigacji i wyszukiwaniu informacji) stronę internetową, aplikację mobilną lub aplikację komputerową.
Co to jest prototypowanie i na co pozwala?
Program & Rekrutacja
Koscielny Michał monogram

Grafika Komputerowa

Zadaniem kierunku Grafiki jest kształtowanie i poszerzanie wiedzy, dotyczącej projektowania graficznego oraz rozwijanie umiejętności posługiwania się programami Adobe. Narzędzia te, jak i umiejętność projektowania są niezbędne w pracy grafika.
PROGRAM & REKRUTACJA
Kuba Głuszyński – zima – 03

Fotografia

Skierowana jest do osób, które chcą znaleźć własny styl oraz zdobyć umiejętności warsztatowe w takim stopniu, by móc swobodnie podjąć pracę w różnych dziedzinach związanych z fotografią artystyczną lub komercyjną, choćby w reklamie, w sieci internetowej, w instytucjach kultury, w galeriach sztuki, itd..
PROGRAM & INFORMACJE
Karol Błyga

Produkcja Gier

Gry komputerowe pozwalają doskonalić takie umiejętności, które niezbędne są w świecie wymagającym podejmowania szybkich i rozważnych decyzji, precyzyjnych ruchów oraz dokładnej analizy danych.
Ambicją szkoły jest rozwijanie Twoich możliwości twórczych, tak, by zamierzenia Twoje zawodowe stały się realne w tej branży. Gry komputerowe nie tylko są interaktywną zabawą, wykorzystuje się je w medycynie, edukacji szkolnej, a także w strategiach marketingowych i reklamach społecznych.
Program & Rekrutacja
praca Aleksandra Grocka

Concept Art

Painting digital to nauka rysowania, ilustrowania i projektowania cyfrowego za pomocą Photoshopa i Blendera. Nauczysz się kreować oryginalne postaci, istoty, krainy, wehikuły, i środowiska Na I roku przede wszystkim zapoznasz się z anatomią i proporcjami. Na II roku zrobisz koncept na potrzeby gier i filmów.
Program & Rekrutacja
Michał Kościelny – wielki format piórkiem 1

Rysunek i Malarstwo

Będą Cię uczyć uznani artyści-wykładowcy z bogatym dorobkiem artystycznym, z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Osobom dorosłym kursy dają możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, i rozwoju pasji.
Natomiast dzieciom i młodzieży daje możliwość doskonalenia umiejętności rysowania malowania, a ponad wszystko rozwój kreatywności.
Program & Rekrutacja
Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Drzwi Otwarte

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.

Sowa-edu Szkoła Sztuk Pięknych

Więcej O Szkole

Oferujemy 6 specjalizacji oraz wiele kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdź specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.

 WYDARZENIA SZKOŁY 2021


KONIEC ROKU 

 WYSTAWA KOŃCOWA

KILKA WYBRANYCH PRAC Z FOTOGRAFII, GRAFIKI, CONCEPT ARTU I RYSUNKU


W szkole artystycznej sowa-edu odkryjesz swoją pasję i zainteresowania. Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie,  a Twoja aktywność twórcza, wyzwoli w Tobie motywację wewnętrzną i radość z działania.

PRACE 2020

CIEKAWE KURSY I WARSZTATY ARTYSTYCZNE


 Proponujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym interesujące i kreatywne zajęcia. Przekazujemy uczestnikom naszych zajęć wyłącznie najnowsze rozwiązania w oparciu o współczesną wiedzę naszych wykładowców, jak  i nowoczesnego sprzętu.
Poniżej przedstawiamy kursy oparte na najnowszej technologii!
Więcej zobacz w zakładce kursy  

KURS FILMOWANIA

Realizacja, montaż video oraz animacji.

GRY KOMPUTEROWE

Rozwiązania oparte o współczesną wiedzę wykładowców

RYSUNEK CYFROWY

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

KURSY WAKACYJNE TYGODNIOWE


Film Animowany oraz Rysunek kreatywny

CONCEPT ART

Połącz pasje z technikami komputerowymi.