SZKOŁA ARTYSTYCZNA ROCZNA I DWULETNIA PROPONUJE SPECJALIZACJE:


plakat typo 3

UX/UI Design

Specjalizacja User Experience Design daje możliwości podniesienia Twoich kwalifikacji zawodowych, ponieważ oferuje nowoczesną bazę dydaktyczną i intelektualną, umożliwiając wszechstronny rozwój. Dowiesz się, co to jest interfejs użytkownika, w jaki sposób może pomóc Ci stworzyć dla użytkownika bardziej przyjazną i funkcjonalną (np. łatwą w nawigacji i wyszukiwaniu informacji) stronę internetową, aplikację mobilną lub aplikację komputerową.
Co to jest prototypowanie i na co pozwala?
Program & Rekrutacja
Kosciukiewicz-Aleksandra-ikona

Grafika Komputerowa

Zadaniem kierunku Grafiki jest kształtowanie i poszerzanie wiedzy, dotyczącej projektowania graficznego oraz rozwijanie umiejętności posługiwania się programami Adobe. Narzędzia te, jak i umiejętność projektowania są niezbędne w pracy grafika.
PROGRAM & REKRUTACJA
Karol Błyga

Gry - Środowisko 3D

Specjalizacja ta pozwala doskonalić takie umiejętności, które niezbędne są w tworzeniu gier komputerowych, jak i reklamy szeroko pojętej.
Ambicją szkoły jest rozwijanie Twoich możliwości twórczych, tak, by zamierzenia Twoje zawodowe stały się realne w tej branży. Gry komputerowe nie tylko są interaktywną zabawą, wykorzystuje się je w medycynie, edukacji szkolnej, a także w strategiach marketingowych i reklamach społecznych.
Program & Rekrutacja
praca Aleksandra Grocka

Concept Art

Painting digital to nauka rysowania, ilustrowania i projektowania cyfrowego za pomocą Photoshopa i Blendera. Nauczysz się kreować oryginalne postaci, istoty, krainy, wehikuły, i środowiska Na I roku przede wszystkim zapoznasz się z anatomią i proporcjami. Na II roku zrobisz koncept na potrzeby gier i filmów. Pamiętaj jednak, by opanować podstawy rysunku tradycyjnego, zanim zapiszesz się na ten kierunek.
Program & Rekrutacja
Kuba-Gluszynski-zima-ikona2

Fotografia

Skierowana jest do osób, które chcą znaleźć własny styl oraz zdobyć umiejętności warsztatowe w takim stopniu, by móc swobodnie podjąć pracę w różnych dziedzinach związanych z fotografią artystyczną lub komercyjną, choćby w reklamie, w sieci internetowej, w instytucjach kultury, w galeriach sztuki, itd..
PROGRAM & INFORMACJE
Michał Kościelny – wielki format piórkiem 1

Kursy Rysunku

Będą Cię uczyć uznani artyści-wykładowcy z bogatym dorobkiem artystycznym, z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Osobom dorosłym kursy dają możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, i rozwoju pasji.
Natomiast dzieciom i młodzieży daje możliwość doskonalenia umiejętności rysowania malowania, a ponad wszystko rozwój kreatywności.
Program & Rekrutacja

STUDIUM  ZAAWANSOWANE


Studium zaawansowane jest dla osób, które opanowały juz podstawy

WYDARZENIA SZKOŁY 2021/2022


PRACE KOŃCOWE 2022

Prace końcowe reprezentują młodych artystów- słuchaczy naszej szkoły. Najczęściej prace ich, swoją treścią odpowiadają na aktualne problemy. Zobacz i przyjrzeć się im uważnie, są interesujące.

KONIEC ROKU 2022

Jesteśmy Szkołą Sztuk Pięknych sowa-edu w Poznaniu

Sowa-edu jest Policealną Szkołą Sztuk Pięknych, specjalność: Fotografia i Techniki Graficzne wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr wpisu 616/29/2012.  Jest szkołą od kameralną, w której możesz poczuć się w centrum uwagi wśród profesjonalnych i zaangażowanych wykładowców.

Szkoła jest od podstaw, natomiast studium jest dla osób już zaawansowanych

Drzwi Otwarte w Szkole Sowa-Edu

Więcej o Drzwiach Otwartych

Drzwi otwarte mają na celu dostarczenie wiedzy na temat istoty nauczania w naszej szkole. Dotyczy pomysłów i projektów edukacyjnych oraz rozmowy na temat odpowiedniego wyboru specjalizacji przez naszych przyszłych studentów.
Sowa-edu Szkoła Sztuk Pięknych

Więcej O Szkole

Oferujemy wiele specjalizacji oraz kursów z różnej dziedziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdź specjalizację dla siebie lub idealny kurs na odpowiednim poziomie i podążaj za swoją pasją.

 Prace  2021


 Prace 2020


.

POLECAMY KURSY I WARSZTATY ARTYSTYCZNE


 Proponujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym interesujące i kreatywne zajęcia. Przekazujemy uczestnikom naszych zajęć wyłącznie najnowsze rozwiązania w oparciu o współczesną wiedzę naszych wykładowców, jak  i nowoczesnego sprzętu.
Poniżej przedstawiamy kursy oparte na najnowszej technologii!
Więcej zobacz w zakładce kursy  

KURS FILMOWANIA

Zajęcia montażu video dla młodzieży od 13lat.

3D-Blender

Rozwiązania oparte o współczesną wiedzę wykładowców

Film Animowany

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

KURSY WAKACYJNE

Film animowany oraz Rysunek tradycyjny.

CONCEPT ART

Połącz pasje z technikami komputerowymi.

Skontaktuj się z nami

Adres /Konto szkoły

Szkoła Sztuk Pięknych Sowa-edu
ul. Kasprzaka 22a, Poznań
Konto Szkoły
Santander: 08 1090 1346 0000 0001 0416 4480

Telefon

61 865 38 47 lub 608 069 935

Email

szkola@sowa-edu.pl