KURSY - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Oferujemy dzieciom i młodzieży rozwój artystyczny oraz możliwość poszukiwania kreatywności, projektowania i tworzenia.

Te praktyczne i intensywne kursy są odpowiednie dla osób otwartych na wiedzę i pełnych entuzjazmu. Angażując się na warsztatach w projekty graficzne, będziesz rozwijać i doskonalić podstawowe umiejętności projektowania graficznego.
Tworzenie grafiki  2D i 3D wymaga sporej dozy kreatywności, co może pomóc w rozwijaniu zdolności artystycznych i pozwalać na eksperymentowanie z różnymi technikami.
Twoja kreatywna aktywność zaczyna się tutaj.

RODZAJE KURSÓW-WARSZTATÓW

2

Film Animowany dla młodzieży

Dzieci i młodzież tworzą filmy animacyjne za pomocą tabletów graficznych i programu Photoshop. Natomiast dorośli pracują w programie After Effects lub Blenderze.
Anna Maria Blaszyńska – żarowka

Animacja- Kurs przygotowawczy

Kurs Przygotowawczy na kierunek Animacji na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Zajęcia te pomogą Tobie przygotować portfolio ukierunkowane na Animacje. Zobacz więcej, w jaki sposób przygotowujemy kandydatów na animacje.
Patryk Bera – cw

Concept Art dla dzieci i młodzieży

Kurs skierowany jest do osób, które chcą połączyć artystyczne pasje z nowoczesnymi technikami komputerowymi. Uczestnik zajęć tworzy koncepty i ilustracje za pomocą tabletu graficznego i programów komputerowych.
Weronika Strzelczyk – ptaki

Grafika 3D w Blenderze dla młodzieży

Tworzenie realistycznych modeli 3D staje się coraz ważniejsze, wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na treści wizualne, które przyciągają uwagę i dostarczają informacji. Uczestnicy pracują na tabletach graficznych.
Wiktoria Bruch

Video-Filmowanie

Za nim stworzysz końcowy efekt swojej pracy, zastanów się z wykładowcą, jaką chcesz wymyslić formę video-filmu oraz na jakiej platformie socjalnej chcesz go zaprezentować: YouTube, Facebook, Tik-Toku, etc?
Jan Dyczko

Zajęcia Wakacyjne

Dla dzieci i młodzieży proponujemy Rysunek i Malarstwo tradycyjne; Concept art (cyfrowe) oraz Rzeźbę i Ceramikę.
Podczas zajęć wakacyjnych pracujemy w naszych pracowniach, nie mniej rysunek i malarstwo tradycyjne są również w plenerze.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

v   Profesjonalnych programów poszczególnych kursów, opracowanych i realizowanych przez wysokiej klasy wykładowców i dostosowywanych do wieku i potrzeb uczestników zajęć.
v   Progresywnego sposobu prowadzenia zajęć, który obejmuje istotną wiedzę dla grafika. Jak również doskonalenia umiejętności praktycznych.
v  Oprócz ćwiczeń praktycznych, każdy  będzie realizował swoją prace opartą na własnym pomyśle. Prace te są próbą stworzenia przez uczestnika projektu artystycznego w oparciu o proponowane przez nauczyciela tematy.

WAŻNA INFORMACJA

 •  Laptopy i potrzebny program na warsztatach udostępni Ci szkoła. Jednak poza szkołą będziesz również ćwiczyć, dlatego ważne jest posiadanie własnego komputera i odpowiedniego programu, by móc pracować poza szkołą.
 •  Sale dydaktyczne są wyposażone w pomoce naukowe oraz sprzęt multimedialny.
 • Proszę pamiętajcie, że Kurs należy opłacić najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem zajęć.

ZADAJ PYTANIE

  Adres / Opłaty

  Szkoła Sowa-edu / Kursy
  ul. Kasprzaka 22a, 60-237 Poznań
  Nr konta bankowego:
  44 1090 1346 0000 0001 5130 7384

  Email

  szkola@sowa-edu.pl

  Telefon

  61 865 38 47 lub 608 069 935

  Organizacja

  Jest możliwość zmiany dnia i godziny rozpoczęcia zajęć drogą kompromisu

  Wpisz proszę

  W formularzu zgłoszeniowym proszę podaj odpowiadające Tobie dnie i godziny rozpoczęcia kursu

  Jakość Kursów

  Oferujemy ciekawą i skuteczną metodę prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą.